İptal ve İade Koşulları

Sipariş İptali

Saat 17:00’ye kadar tamamlanan tüm siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Bu sebeple siparişiniz ancak henüz kargoya teslim edilmediyse iptal olarak işleme alınmaktadır. Kargoya teslim edilmiş tüm siparişler aynı gün iptal edilse bile iade olarak işleme alınmaktadır.

Siparişinizi iptal veya etmek istediğinizde 10:00 - 18:00 saatleri arasında 0212 246 17 93 numaralı telefondan veya 7/24 destek@pangozluk.com e-posta adresinden talebinizi bize iletebilirsiniz. Eğer henüz sipariş kargoya verilmediyse aynı gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleşecek ve konuyla ilgili size e-posta veya telefon ile geri dönüş yapılacaktır.

Eğer siparişiniz kargoya teslim edildiyse talebiniz iade olarak işleme alınacaktır. İade Koşulları hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz olduğu takdirde bize hafta içi 10:00 - 18:00 saatleri arasında 0212 246 17 93 numaralı telefondan veya 7/24 destek@pangozluk.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Sipariş İadesi

İade Süresi
Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren "Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı" kapsamında 7 iş günü içerisinde ürününüzü iade edebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade Koşulları
- Ürün, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
- İade edilecek ürünün orijinal faturası, orijinal kutusu, ambalajı, garanti belgesi orijinallik sertifikası -varsa standart aksesuarları iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.
- Üründeki güvenlik klipsinin çıkarılması veya koparılarak daha sonra birleştirilmesi durumunda, ürünün iadesi hiçbir şartla kabul edilmemektedir. Güvenlik klipsi hakkında bilgi almak için “Sıkça Sorulan Sorular” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
- Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
- Ürünün orijinal kutusu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ise iade kabul edilmemektedir.
- Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş- başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

İade Başvurusu ve Süreci
İade işlemini aşağıdaki aşamalarla gerçekleştirebilirsiniz:

İade talebinizi iptal talebiniz gibi 10:00 - 18:00 saatleri arasında 0212 246 17 93 numaralı telefondan veya 7/24 destek@pangozluk.com e-posta adresinden bize iletebilirsiniz.
İade ettiğiniz ürün bize ulaştığında, size ürünün alındığına ve inceleneceğinin bildirilmesine dair teyit için e-mail yollanacak ya da telefon edilecektir..

İade edilen ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, size iade kabul veya red konusunda e-postayla veya telefonla bilgi verilecektir.

İade kabulü halinde ürünün bedeli 5 iş günü içinde tarafımızdan bankanıza yatırılacaktır. (Bankanıza bağlı olarak 10 iş günü içerisinde ürün bedeli artı bakiye olarak kredi kartınıza yansır.) Tamamen bankanızla ilgili bedel iadesi sürecinde www.pangozluk.com bankanıza müdahale hakkı bulunmamaktadır. )


İade Adresi
Teşvikiye Mah. Nişantaşı Ihlamur Sokak Güney Apt. No:83/7 Şişli/İstanbul

Herhangi bir sorunuz olduğu takdirde bize hafta içi 10:00 - 18:00 saatleri arasında 0212 246 17 93 numaralı telefondan veya 7/24 destek@pangozluk.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

İade Gönderimi
İade etmek istediğiniz ürünü orijinal faturası, orijinal kutusu, ambalajı, garanti belgesi varsa standart aksesuarları ile birlikte Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Kargo ücreti www.pangozluk.com’a aittir.

Yurtiçi Kargo haricinde bir kargo firması ile gönderim yapılması durumunda, kargo ücreti tarafımızca karşılanamamaktadır.

www.pangozluk.com’a bildirilmeden yapılan kargo gönderimlerinin ücreti müşteriye aittir.

İade Bedeli

İade kabulü halinde ürünün bedeli 5 iş günü içinde tarafımızdan bankanıza yatırılır. Bankanıza bağlı olarak 10 iş günü içerisinde ürün bedeli artı bakiye olarak kredi kartınıza yansır. Tamamen bankanızla ilgili bedel iadesi sürecinde www.pangozluk.com’un bankanıza müdahale hakkı bulunmamaktadır.

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı www.pangozluk.com tarafından kredi kartınıza iade edilmektedir. Ancak bankanız, kredi kartınıza iadenin geri ödemesini kartınıza taksitli olarak yansıtmaktadır.

3 gün içerisinde bildirilen iadeler için ücretin tamamı iade edilir, 3 gün sonrasında yapılacak iadeler için %2.65lik finans kuruluşu komisyonu düşülerek iade yapılır.